Selçuklu Tıp Personelini Eğitiyor

Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde faaliyet gösteren `Eğitim Komitesi” aracılığıyla hastane çalışanlarına yönelik `Kişisel Gelişim Eğitimleri” Selçuklu Tıp Fakültesi Toplantı Salonu`nda başladı.

07.05.2014 16:35, 7 yıl önce eklendi.
Selçuklu Tıp Personelini Eğitiyor
Eğitimlerin ilkine Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yaşar Şen, Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Ahmet Ak, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Ahmet Tarhan ve hastane sekreterleri ile güvenlik görevlileri katıldı.
Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Ahmet Tarhan, sekreter ve güvenlik görevlilerini “Etkin İletişim Teknikleri” konusunda bilgilendirdi.

“Çalışanlarımıza İletişim Becerisi Kazandırıyoruz”

Selçuk Üniversitesi Selçuklu Tıp Fakültesi Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Yaşar Şen, “Hastanemiz çalışanlarının hizmet kalitesini, motivasyonunu artırmak, kişisel gelişimine katkıda bulunmak amacıyla iletişim eğitimlerini düzenliyoruz. Hastane personelimizin ihtiyacına göre belirlediğimiz bu eğitimlerle personelimizin yetkinlik ve mesleki beceri düzeyini artırmayı hedefliyoruz. İletişim becerisi gelişmiş ve güler yüzlü bir personelin hastalarımız üzerinde olumlu etkisinin bilincinde olarak çalışanlarımızı eğitmeyi sürdüreceğiz. Bu eğitimlerin düzenlenmesinde bize destek veren Rektör Prof. Dr. Hakkı Gökbel, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kalender ile çalışanlarımıza eğitim verecek öğretim üyelerine teşekkür ederim” dedi.

“Kurum Çalışanının Davranışı Çok Önemlidir”

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Ahmet Tarhan, “Etkin İletişim Teknikleri” konusunda sekreter ve güvenlik görevlilerini bilgilendirdi.
Yrd. Doç.Dr. Tarhan, Konya ’da sağlık alanında kamu ve özel hastanelerin arttığını, bu durumun rekabeti dolayısıyla da kaliteyi arttırdığını söyledi. Yrd.Doç.Dr. Tarhan, “Kamu ve özel hastanelerinde görev yapan personelin hastaya davranışı çok önemlidir. Her çalışan kurum için hayati öneme sahiptir. Çünkü o kurumun imajı çalışanlarının davranışı ile şekillenir. Hastaya veya yakınlarına iyi davranmayan bir çalışan kuruma büyük zarar verdiği gibi hastane bu durumda müşterisini de kaybetmiş olur” diye konuştu.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat