Kahraman Onlar Asker Üniforması Giymiş Teröristler

Tbmm başkanı ismail kahraman, “polisimiz o gece çok dik durdu. askerimiz de dik durdu, ancak dik durmayanlar vardı. onlar asker değil asker üniforması giymiş.

28.08.2016 16:00, 4 yıl önce eklendi.
 Kahraman Onlar Asker Üniforması Giymiş Teröristler
Rize’nin fethinin 555’inci yıl dönümü kutlamaları için Rize’ye gelen TBMM Başkanı İsmail Kahraman, ilk önce Rize Valiliğini ziyaret ederek Vali Erdoğan Bektaş’tan brifing aldı. Valilik girişinde polis merasim mangası tarafından karşılanan Kahraman, besmele ile misafir defterini imzaladı. 

Valilik ziyareti sonrası Rize Belediyesine geçen Kahraman, fetih kutlamaları için geldiğini söyleyerek, "Polisimizle gurur duyuyoruz. Polisimiz o gece çok dik durdu. Askerimiz de dik durdu, ancak dik durmayanlar vardı. Onlar asker değil asker üniforması giymiş teröristlerdi. Oysaki asker ocağı Peygamber ocağıdır" dedi. Kahraman, Muradiye Beldesinde katılacağı bir cenaze töreninin ardından Rize’nin Fetih kutlamalarında yer alacak. TBMM Başkanı Kahraman Rize’de geniş güvenlik önlemleri altında gezilerini sürdürüyor. 


Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberlerAnket

Yükleniyor...

Söz Sizde!

NAMAZ VAKİTLERİ

Sosyal Platformlarda

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya havadan çekim, Dinar Sürücü Kursu, Konyada Tadilat