MHP`den CHP`ye ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Konya il başkanı Hasan Kaya ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Konya il başkanı Cumhur Koyuncu ve yönetim kurulu üyelerine iadeyi ziyarette bulanarak yeni görevlerinde başarılar diledi.

07.05.2014 16:35, 9 yıl önce eklendi.
MHP`den CHP`ye ziyaret
CHP Konya il başkanı Cumhur Koyuncu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden MHP Konya il başkanı Hasan Kaya, ülkenin iyi yönetilmediğini ve ekonominin iyiye gitmediğini belirterek, “Söylenen aksi ülkenin ekonomisi iyi durumda değildir. Borcu borçla ödeme dönemini yaşıyoruz. 2002 yılında kullanılan kredi 6. 5 milyon lira iken, 2012 ’de kullanılan kredi ise 17. 5 milyon liraya yükselmiştir. Düşmesi gereken krediler aksine artmıştır. Bu durumda hükümetin ülkeyi iyi yönetemediğinin ve ekonomimizin iyi olmadığını gösteriyor. İnsanlarımız borçlandırılıyor. Zor günler bizleri bekliyor. Ülkemizin sorunlarının çözümü için birlikte mücadele etmeliyiz” dedi.

CHP Konya il başkanı Cumhur Koyuncu ’da, ekonominin her gün biraz daha kötüye gittiğini ifade ederek, “Ekonominin iyi gitmemesinden dolayı esnaflarımız kepenk kapatıyor. Borçlarının ödeyemez durumdalar. AKP hükümeti iç ve dış politikayı iyi götüremediği gibi ekonomiyi de iyi götüremedi. Vatandaşlarımızın borçları artıyor. Cari açık almış başını gidiyor. Dış politikada yanlış üstüne yanlış yapılıyor. Komşularımızla sorunlarımız giderek artıyor. Artık bütün bu olumsuzluklara dur demenin zamanıdır. Birlikte mücadele ederek ülkemizi aydınlık yarınlara çıkarabiliriz” dedi.

Yorum yapYorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Diğer haberler

YazarlarAnket

Yükleniyor...

NAMAZ VAKİTLERİ

Rss Bağlantıları

Sistem


İmer yayın organı


Bu web sitesi tamamen özgür yazılım araçları kullanılarak sanater tarafından yapılıp, yayınlanmaktadır. Konya kutu